آموزش نصب µVision® IDE

نرم افزار کیل یکی از محبوب ترین و کاملترین کامپایلرهای برنامه نویسی میکرو کنترلرهای ARM می باشد. در این پست آموزش این نرم افزار کاربردی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی از تمام قابلیت های نرم افزار استفاده کنید.
install_µvision

فهرست مطالب

فیلم آموزش نصب نرم افزار کیل Keil :

مراحل نصب نرم افزار کیل به صورت تصویری :

مرحله اول :
در مرحله اول بعد از اینکه فایل دانلود نرم افزار کیل را از حالت فشرده خارج کردید روی keil mdk ARM  کلیک راست کرده و Run As Adminstrator  را می زنید .
install_keil_step_1
مرحله دوم :
در این قسمت خوش آمدگویی مبکنه و نکته مهمی نداره روی next کلیک می کنید .
install_keil_step_2
مرحله سوم :
خب مانند دیگر نرم افزار ها یا قوانین را قبول می کنید یا از نصب منصرف می شوید،  در این مرحله  قوانین را قبول می کنیم و روی next  کلیک می کنید . 
install_keil_step_3
مرحله چهارم :
در این مرحله شما می توانید مکان نصب نرم افزار کیل را مشخص کنید که پیشنهاد می شود تغییری در آن ایجاد نکنید . و روی next  کلیک کنید. 
install_keil_step_4
مرحله پنجم :
خب اطلاعاتون نام ، نام خانوادگی و … را وارد کنید ، اطلاعات الکی هم وارد کردید اتفاق بدی نمی افتد فقط باید در وارد کردن ایمیل دقت کنید که فرمت وارد کردن ایمیل را رعایت کنید سپس روی next  کلیک کنید .
install_keil_step_5
مرحله ششم :
بعد از انجام کلیه مراحل صبر  میکنیم تا نصب کامل شود . 
مرحله هفتم :
** خیلی مهم : 
بعد از کامل شدن مراحل نصب در این مرحله آیکون نرم افزار کیل  به دسکتاب اضافه  می شود در این مرحله روی آیکون کلیک راست کرده و Run As Adminstarator  را بزنید. 
install_keil_step_7
مرحله هشتم :
بعد از اجرا شدن کیل به منوی File   بروید و روی licence Managment  کلیک کنید. تا وارد صفحه تنظیمات لایسنس نرم افزار کیل شوید .
install_keil_step_8
مرحله نهم :
بعد از باز شدن صفحه مدیریت لایسنس در قسمت Computer ID  کد CID  را کپی کنید. 
install_keil_step_9
مرحله دهم :
سپس به پوشه دانلود نرم افزار کیل رفته و در پوشه crack  روی keygen کلیک راست کرده و روی Run As adminstrator  کلیک کنید. تا اجرا شود .
install_keil_step_10
مرحله یازدهم :
بعد از اجرا نرم افزار   target  را روی ARM  بگذارید و  کد cid کپی شده از مرحله قبل را در قسمت Cid جایگذاری کنید. سپس روی genrate کلیک کرده تا کد لایسنس تولید شود ، سپس کد تولید شده را کپی می کنید . 
install_keil_step_11
مرحله دوازدهم :
کد لایسنس کپی شده از مرحله قبل را باید در قسمت  new License ID Code  جایگذاری کنید و سپس روی Add LIC کلیک کنید سپس باید پیغام LIC Added successful  دریافت کنید. در این مرحله نرم افزار به صورت کامل نصب شده است اما هنوز نمی توانید پروژه ایجاد کنید در آموزش بعد نصب قسمت ضروری دیگر این نرم افزار رای برای شما آماده میکنیم .
install_keil_step_12

مطالبــــ وبلاگ

آموزش مدارات کاربردی
آلیا الکترونیک

مدار تستر اپتوکوپلر (pc817)

اپتو کوپلر pc817 یکی از پر کاربردترین قطعات الکترونیکی هست، که در سیستم های الکترونیکی استفاده می شود در این مقاله در ابتدا با اپتور کوپلر آشنا می شوید و سپس مدار تست اپتو pc817 را فراخواهید گرفت در پایان می توانید کلیه مدارات و نقشه های مورد نیاز را تهیه کنید.

ادامه مطلب »

دیدگاهای مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اینستاگرم یوتیوب واتس آپ واتس آپ تلگرام