گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا ( فروشگاه قطعات الکترونیکی و انجام پروژه های الکترونیکی )

پیشرفت چشم گیر علم الکترونیک و نیاز هر روز جوامع بر این علم بر کسی پوشیده نیست ما در گروه آلیا الکترونیک شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که می تواند از فروشگاه آلیا الکترونیک (فروشگاه قطعات الکترونیکی و ماژول ) قطعات و تجهیزات خود را به سادگی تهیه کنید . همچنین اگر علاقمند به تولید محصولات الکترونیکی هستین یا ایده تولید محصول دارید اما نیازمند برونسپاری برای اجرای این ایده هستید می توانید روی ما حساب کنید ، انجام کلیه پروژه های مبتنی بر میکروکنتلرها ARM ، AVR ، PIC ، IOT و..... را ما تجربه کنید .

با آلیا خدمات متفاوت و جدیدی را تجربه کنید .

گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا بیشتر بشناسیم

گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا چگونه شکل گرفت؟

گروه آلیا الکترونیک  در سال 1389 با هدف انجام کارهای پروژه محور و تولید محصول در زمینه الکترونیک توسط مهندس هادی صداقت شکل گرفت ، فعالیت این گروه در اوایل کار انجام پروژه های الکترونیکی ،  AVR،ARM،PICبود بعد از انجام پروژه های بسیار در زمینه الکترونیک و کسب تجربه لازم کم کم این گروه فعالیت خود را گسترش داد و تولید  محصول الکترونیکی را در فهرست انجام کارهای خود قرار داد (منظور از تولید محصول الکترونیکی مراحل : طراحی ، تولید نمونه اولیه ، طراحی قاب ، پنل کاربری و نمایشگر و تولید تیراژ محصول می باشد. )

لوگو آلیا الکترونیک
mani_webp-768x491

آلیا الکترونیک چه کارهایی انجام می دهد ؟

چرا گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا را برای همکاری انتخاب کنیم ؟

انجام فعالیت های پروژه محور و کارهایی که نیاز به دانش فنی خاصی دارند شرایط  خاص خودش را برای  اجرا دارد  پس اگر  تا الان کار تولید محصول  یا  فعالیت مشابه انجام داده  باشید با چالش های  این کار تاحدودی  آشنا  هستین  چنانچه تاکنون از این قبیل فعالیت ها را انجام نداده اید بازهم جای نگرانی ندارد چرا که آلیا در کنار شما هست . 
ما در گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا  قبل از انجام کار تمامی چالش ها را بررسی کرده و با کارفرما  میان میگذاریم   تا بهترین تصمیم اتخاذ شود . در نتیجه برای دوستانی که تا الان تجربه تولید محصول نداشتن بهترین گزینه ها و راحل ها را مطرح کرده و تا پایان کار در کنار شما هستیم . 
مهمترین چالش های ما در فعالیت های پروژه محور شامل : زمان بندی انجام کار ، انتقال دانش فنی و قیمت تمام شده کار می باشد، که ما برای هریک راحلی داریم و در ابتدا کار تمامی موارد جمع بندی و لحاظ می شود . شما عزیزان می توانید برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید یا از طریق لینک زیر تعدادی از کارهای انجام شده توسط گروه فن مهندسی نوین طراحان آلیا را مشاهده کنید .

مطالب ارائه شده توسط آلیا الکترونیک :

0
محصولات فروشگاه
0
مقاله های آموزشی
0
نرم افزار های مهندسی
0
پروژه های الکترونیکی
0
پروژه های الکترونیکی