آموزش اصول

مشاوره در امور طراحی و راه اندازی خط تولید محصولات الکترونیکی 

در صورتی که نیاز به راه اندازی خط تولید محصولات الکترونیکی در ارتباط با کار خود هستید گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا شما را در این زمینه یاری مکند که خط تولید خود را بالاترین کیفت  و سرعت راه اندازی کنید و از تجربه ما به عنوان مشاور در کنار کار خود استفاده کنید . در صورت نیاز فرم سفارش را تکمیل نموده یا با ما در ارتباط باشید .

Printed Circuit Board (PCB)

علم الکترونیک از بخش های مختلفی تشکیل شده است که تخصص در همه زمینه های علم الکترونیک  نیاز به علاقه شدید و داشتن زمان کافی می باشد. ما در گروه نوین طراحان آلیا به دوستان متخصص کمک می کنیم در زمینه های که نیاز به نیرو متخصص دارن در سریعترین زمان ممکن پروژه اشان با  بالاترین کیفیت ممکن انجام شود. یکی از این زمینه ها طراحی برد مدارچاپی براساس شماتیک یا نقشه ارسالی شما می باشد .  لذا دوستانی که در زمینه برنامه نویسی و طراحی فعالیت می کنند و نیاز به همکاری دارند فرم ثبت سفارش  طراحی pcb   را پر کرده و یا با گروه فنی مهندسی نوین طراحان الیا در ارتباط باشند .

ثبت سفارش پروژه pcb

مشارکت و حمایت از ایده و تولید دستگاه های الکترونیکی

امروزه نواوری و خلاقیت و یا احساس کمبود  دستگاه رو به فزونی هست و از آنجا که علم الکترونیک در همه زمینه ها کاربرد دارد دوستانی که ایده و یا محصولی را مد نظر دارند و شرایط تولید محصول را فعلا دارا نمی باشند. با ما در ارتباط باشند گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا بعد از بررسی طرح و پیشنهاد نحوه همکاری شما ، در زمینه طراحی و تولید محصول در کنار شما خواهد بود .

چاپ برد مدار چاپی pcb

با پیشرفت علم الکترونیک و افزایش چشمگیر استفاده از سیستم های الکترونیکی چاپ بردهای الکترونیکی Printed Circuit Board (PCB) به کی از دغدغه های مهندیسن و متخصصین الکترونیک تلدیل شده است گروه فنی مهندسی نوین طراحان آلیا   با استفاد از تکنولوژی رو  و پیشرفترین دستگاه خدمات چاپ انواع برده های مدارچای نمونه یک رو ، نمونه متالیزه ، الومنیومی و تولید تیراژه بردهای الکترونیک را برای شما عزیزان و دوستاران علم الکترونیک فراهم کرده است .